Ogólnopolska Gala Tenisa Stołowego - wyniki

Ogólnopolska Gala Tenisa Stołowego - wyniki[0]

KOMUNIKAT

 

12 czerwca 2022 r. w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Solcu Kujawskim odbyła się Ogólnopolska Gala Tenisa Stołowego. Organizatorem imprezy była Fundacja Ortu Stella, z pomocą klubu UKS Top Solec Kujawski oraz soleckiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji. Turniej dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Uroczystego otwarcia dokonała pani Teresa Substyk – Burmistrz Solca Kujawskiego, w towarzystwie Zbigniewa Leszczyńskiego – wiceprezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Mikołaja Jarockiego – Prezesa Fundacji Ortu Stella, Bartłomieja Czaki – Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Wojciecha Lutowskiego – Dyrektora OSiR Solec Kujawski.

W Gali zagrało aż 138 (!!!) zawodniczek i zawodników z 19 klubów z czterech województw, którzy na czternastu stołach rywalizowali w ośmiu kategoriach. Najlepsi w nich otrzymali medale, puchary oraz nagrody rzeczowe, zaś każdy uczestnik piękną pamiątkową koszulkę i moc atrakcji. Najmłodszym uczestnikiem Gali była Lilianna Rydlewska z BOSiR ULKS Barcin.

Na pewno turniej przejdzie do historii z powodu ilości rozgranych meczów, ogromu emocji i sympatycznej atmosfery. Do zobaczenia na kolejnych tego typu imprezach w Solcu Kujawskim. Poniżej dokładne wyniki  wszystkich kategorii.

 

Turniej indywidualny skrzatek (rocznik 2013 i młodsze) – startowało 15 zawodniczek:

  1. Nadia Lasota (Gwiazda Bydgoszcz)
  2. Julia Lasik (Orzeł Rynarzewo)
  3. Gaja Kaniecka (Orzeł Rynarzewo)
  4. Anelia Jabłońska (LUKS Chełmno)
  5. Marisa Walczak i Zofia Zaparucha (obie Orzeł Rynarzewo)
  1. Lilianna Rydlewska (ULKS BOSiR Barcin) i Małgorzata Kujawa (Orzeł Rynarzewo)

9    Martyna Szal, Nina Nowicka, Maja Mróz (wszystkie ULKS BOSiR Barcin) i
      Lilianna Rolle (Nowa Era Toruń)
13  Zuzanna Puszakowska  (Nowa Era Toruń), Maja Blaczkowska i Aleksandra Futyma  
     (ULKS BOSiR Barcin)

 

Turniej indywidualny skrzatów (rocznik 2013 i młodsi) - 16 zawodników:

  1. Jakub Pankowski (LUKS Chełmno)
  2. Ignacy Utylski (Nowa Era Toruń)
  3. Mateusz Drajem (Energa KTS Toruń)
  4. Mikołaj Drzazga (LUKS Chełmno)
  5. Karol Szulc (LUKS Chełmno) i Adrian Nowakowski (Nowa Era Toruń

7   Witold Cymerski (Energa KTS Toruń) i Dominik Leszczyński (Orzeł Rynarzewo)

9  Mikołaj Oczki, Szymon Szulc (obaj Orzeł Rynarzewo), Franciszek Poklękowski
     (Krajna Złotów) i Leon Caglar (Nowa Era Toruń)

13 Julian Kierstan (Top Solec Kujawski), Błażej Kołodziej (Krajna Złotów), Wojciech
     Filipiak i Szymon Lian (obaj Orzeł Rynarzewo)

 

Turniej indywidualny żaczek (roczniki 2011 - 2012) – startowało 21 zawodniczek:

  1. Zuzanna Wieczorek (Polonia Śmigiel)
  2. Greta Kowalik (LUKS Chełmno)
  3. Natasza Rudolf (LUKS Chełmno)
  4. Izabela Skowrońska (Nowa Era Toruń)
  5. Wiktoria Nowak i Marta Hawełko (obie LUKS Chełmno)
  1. Lena Żwawiak i Maja Żwawiak (obie Optimum Lubasz)

9  Wiktoria Tołysz (Top Solec Kujawski), Amelia Szczutkowska  (LUKS Chełmno),
      Zofia Ratajczak (Baszta Żnin) i Agata Szal (BOSiR ULKS Barcin)

13 Laura Gniazdowska (Sparta Złotów), Magdalena Jańczak (Łobzonka Wyrzysk),   
            Gabriela Jamroży (Orlik Kcynia) i Adrianna Rydlewska (BOSiR ULKS Barcin)

17 Alicja Olszewska (Łobzonka Wyrzysk), Lena Mazurek (Top Solec Kujawski),
             Antonia Gałęzewska, Maria Gałęzewska (obie BOSiR ULKS Barcin) i Zuzanna
             Kosecka (Sparta Złotów)

 

Turniej indywidualny żaków (roczniki 2011 - 2012) – startowało 27 zawodników:

  1. Olaf Glanert (Olimpia Grudziądz)
  2. Stepan Volkov (Energa KTS Toruń)
  3. Oliwier Jędrzejewski (Olimpia Grudziądz)
  4. Marcin Żwawiak (Optimum Lubasz)
  1. Antoni Cymerski (Energa KTS Toruń) i Patryk Wójcik (LUKS Chełmno)
  1. Karol Filoda (Optimum Lubasz) i Beniamin Kurowski (LUKS Chełmno)

9  Szymon Kościółek (Optimum Lubasz), Kacper Andrzejewski (Energa KTS Toruń),
      Antoni Otręba (Sparta Złotów) i Kacper Szczutkowski (LUKS Chełmno)

  1. Luca Facenna (LUKS Chełmno), Adrian Mrotek (Krajna Złotów), Oskar Olędzki (Top Solec Kujawski) i Mikołaj Kubas (Krajna Złotów)
  1. Przemysław Bałdyga (Orlik Kcynia), Kamil Weihs (Krajna Złotów), Ksawery Lippki (LUKS Chełmno), Maciej Lewandowski, Kornel Tyburski, Mateusz Błaszkiewicz (wszyscy Nowa Era Toruń), Antoni Muszyński (Gwiazda Bydgoszcz) i Jakub Kieca (Orlik Kcynia)

25 Oscar Wołożonek, Maciej Łukasiak (obaj Nowa Era Toruń) i Nikodem Knapik (Orlik
      Kcynia)

 

Turniej indywidualny młodziczek (roczniki 2009 - 2010) – startowało 11 zawodniczek:

  1. Julia Rogulska (LUKS Chełmno)
  2. Julia Kowalska (Dekorglass Działdowo)
  3. Martyna Stosio (GKTS Gdańsk)
  4. Zuzanna Kwaśniewska (BOSiR ULKS Barcin)
  5. Kalina Żaczek (Optimum Lubasz) i Julia Ratajczak (Baszta Żnin)
  1. Maria Klepacz (Top Solec Kujawski) i Wiktoria Marciniak (Krajna Złotów)

9   Aleksandra Wawrzyniak (Łobzonka Wyrzysk), Lena Maksym (Orlik Kcynia) i Natalia
     Wyrwińska (Sparta Złotów)

 

Turniej indywidualny młodzików (roczniki 2009 - 2010) – startowało 25 zawodników:

  1. Julian Korzus (Nowa Era Toruń)
  2. Wiktor Rudolf (LUKS Chełmno)
  3. Jakub Krzyżanowski (Gotyk Toruń)
  4. Hubert Barton (Olender Wielka Nieszawka)
  5. Nataniel Marjanek (Top Solec Kujawski) i Piotr Wieczorek (Polonia Śmigiel)
  1. Tytus Rosiński (Energa KTS Toruń) i Maciej Olechnowicz (Gwiazda Bydgoszcz)

9  Bartosz Maciejewski (Top Solec Kujawski), Jakub Cofał (Sparta Złotów), Michał
      Biernat (Olimpia Grudziądz) i Emmanuel Błaszczyk (Optimum Lubasz)

13 Franciszek Rogowski (GKTS Gdańsk), Filip Rola (Krajna Złotów), Marcin Zagórski
           (Energa KTS Toruń) i Adam Treder (GKTS Gdańsk)

17 Cyprian Piekutowski (Top Solec Kujawski), Krystian Facenna, Aleks Lippki (obaj
            LUKS Chełmno), Oliwier Jaskulski, Patryk Ożga (obaj Łobzonka Wyrzysk), Dariusz
            Sempowicz Rożek i Karol Kozłowski (obaj Gwiazda Bydgoszcz) oraz Kacper
            Krzyżaniak (Orlik Kcynia)

25  Piotr Andrzejewski (Top Solec Kujawski)

 

Turniej indywidualny kadetek (roczniki 2007 - 2008) – startowało 9 zawodniczek:

  1. Wiktoria Przybytkowska (LUKS Chełmno)
  2. Katarzyna Nowak (Polonia Śmigiel)
  3. Malwina Słupska (LUKS Chełmno)
  4. Maja Łęgowska (LUKS Kołaczkowo)
  5. Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) i Sofia Murenets (GKTS Gdańsk)  
  1. Oliwia Weihs i Eliza Kołodziej (obie Krajna Złotów)

9    Jagoda Wiśniewska (Top Solec Kujawski)

 

Turniej indywidualny kadetów (roczniki 2007 - 2008) – startowało 14 zawodników:

  1. Maksymilian Sawina (Energa KTS Toruń)
  2. Wiktor Puciłowski (Łobzonka Wyrzysk)
  3. Miłosz Rękas (Nowa Era Toruń)
  4. Hubert Gajewski (GKTS Gdańsk)
  5. Nikodem Waldowski (Top Solec Kujawski) i Maciej Rękas (Nowa Era Toruń)

7    Franciszek Derkowski i Antoni Rzadkiewicz (obaj Energa KTS Toruń

9   Antoni Wiśniewski (Energa KTS Toruń), Jędrzej Czukiewicz (GKTS Gdańsk), Kacper
     Kozak (Top Solec Kujawski) i Filip Olejniczak (Sparta Złotów)

13 Gabriel Marjanek (Top Solec Kujawski) i Jakub Kartosz (Łobzonka Wyrzysk)

 

tenis[1]tenis[2]tenis[3]tenis[4]tenis[5]tenis[6]tenis[7]tenis[8]tenis[9]tenis[10]tenis[11]

 


Source url: https://soleckujawski.pl/de/node/1604

Attachments
  • [0] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_slider_1170x589/public/obrazek/2022-06/1.jpg?itok=lKRTrPIM
  • [1] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/2.JPG
  • [2] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/3.JPG
  • [3] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/4.JPG
  • [4] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/5.jpg
  • [5] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/6_0.jpg
  • [6] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/8.JPG
  • [7] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/10.JPG
  • [8] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/11_0.JPG
  • [9] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/12.JPG
  • [10] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/13.JPG
  • [11] https://soleckujawski.pl/sites/default/files/pliki/14.JPG