Złote gody
Sześć par małżeńskich odebrało „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznawane przez Prezydenta RP. Ta uroczysta chwila miała miejsce w sali konferencyjnej urzędu 25 czerwca 2026 r. W imieniu głowy państwa medale wręczył burmistrz Adam Michalak, który przekazał jubilatom serdeczne gratulacje. Kilka ciepłych słów pod adresem dostojnych gości skierowała również Justyna Żebrowska – Dudek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Medale otrzymali: Aniela i Zbigniew Maciejewscy, Danuta i Bartłomiej Wesołowscy, Maria i Eugeniusz Herzbergowie, Maria i Tadeusz Gardzielewscy, Krystyna i Józef Mosakowscy oraz Irena i Andrzej Puchalscy. Po uroczystości była wspólna fotografia przed wejściem do USC.