Szósty "Jeżyk" za nami.

Biegacze w wodzie.[0]

W VI edycji popularnego Biegu Najeżonego Przeszkodami „Jeżyk” dopisała frekwencja, gdyż na trasę wyruszyło aż 212 śmiałków, którzy zmierzyli się z całą masą naturalnych oraz utworzonych przez organizatorów przeszkód. Jak zwykle nie zabrakło stromych podbiegów, trawersów czy bagien, co powodowało iż wszyscy na metę wbiegali niesamowicie umorusani jednak szczęśliwi. Wszystko to działo się 24 września w lasach Nadleśnictwa Solec Kujawski. Prawie pięciokilometrową trasę najszybciej pokonał Krzysztof Stomski (Solec Kujawski) w czasie 33 minuty 17 sekund. Po zakończeniu biegu najlepsze trzy osoby w klasyfikacjach kobiet i mężczyzn uhonorowane zostały pucharami oraz nagrodami rzeczowymi, zaś wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Nagrodzono także trójki najlepszych zawodników z Solca Kujawskiego - zwyciężyli Katarzyna Szulc-Trawińska, przed Martą Piskorską i Patrycją Ławniczak oraz Krzysztof Stomski przed Arturem Rzętkowskim i Mariuszem Ussem. Uhonorowani zostali także „najbardziej doświadczeni” uczestnicy biegu – Małgorzata Dobrzyńska (Toruń) oraz Marian Górski (Solec Kujawski). Tradycyjnie ostatnim akcentem imprezy był ciepły poczęstunek ufundowany przez Nadleśnictwo Solec Kujawski.