Warsztaty fotograficzne

Plakat informacyjny.

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy zaprasza do wzięcia  udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych. Celem warsztatów jest zaprezentowanie walorów przyrodniczych, zabytkowych, turystycznych, architektonicznych i kulturowych, rozwinięcie pasji fotografowania oraz zapoznanie uczestników z podstawami fotografii. 

Warsztaty skierowane są do mieszkańców naszego powiatu, których pasją jest fotografia. W ramach warsztatów zorganizowane zostanie pięć spotkań, które odbywać się będą w weekendy, według harmonogramu ustalonego przez organizatora warsztatów. W warsztatach może uczestniczyć grupa licząca maksymalnie 15 osób w różnym przedziale wiekowym. Uczestnicy w trakcie warsztatów nabędą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie fotografii. Warsztaty odbywać się będą m.in. w gminach Koronowo, Nowa Wieś Wielka oraz Solec Kujawski.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i jego wysłanie na adres e-mail: promocjaatpowiat [dot] bydgoski [dot] pl do 15 kwietnia 2021 r. O przyjęciu uczestnika na warsztaty fotograficzne decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły na www.powiat.bydgoski.pl.