Gmina Solec Kujawski ogłasza II turę rekrutacji uczniów i uczennic do projektu pn. „Podnoszenie kompetencji i umiejętności uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi poprzez wzbogacenie oferty zajęć pozalekcyjnych, specjalistycznych, terapeutycznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli”, współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza 2021–2027.

Rekrutacja skierowana jest do uczniów i uczennic, którzy chcieliby rozpocząć udział w projekcie od września 2026 r. W ramach projektu uczestnicy mogą skorzystać z różnorodnych form wsparcia, m.in. zajęć dla uczniów zdolnych (matematyka, język angielski), zajęć dla uczniów z trudnościami (matematyka, język angielski), zajęć dla uczniów z niepełnosprawnościami (specjalistyczne, terapeutyczne), zajęć wspierających prawidłowe funkcjonowanie i przyswajanie wiedzy.

Projekt skierowany jest do uczniów i uczennic w wieku 9–15 lat, uczęszczających do:

  • Szkoły Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim,

  • Szkoły Podstawowej nr 4 w Solcu Kujawskim.

Jednocześnie informujemy, że uczniowie i uczennice, którzy korzystają już ze wsparcia w ramach projektu, nie muszą ponownie składać dokumentów rekrutacyjnych.

 #FunduszeEuropejskie

ogloszenie